Regulamin konkursu „Quiz - wędrówką przez życie”

1. Organizatorem konkursu jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin w partnerstwie z Zespołem Szkół w Barcinie i Towarzystwem Miłośników Miasta i Gminy Barcin.

Kliknij, aby powiększyćRozmowy przy stole prowadzone 20 listopada 2019 r. w bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie przez piszące w duecie Agnieszkę Jeż i Paulinę Płatkowską zakończyły projekt „Biblioteka ze smakiem”. Przedsięwzięcia dofinansowanego ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Partnerstwo dla książki” realizowanego w naszej bibliotece od maja tego roku.

Kliknij, aby powiększyć13 listopada 2019 r. odbyło się spotkanie kończące projekt pn. „Literacko, teatralnie i muzycznie w bibliotece” dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury połączone ze spotkaniem autorskim dla dzieci z panem Jakubem Skworzem.

Kliknij, aby powiększyćOgromną radość sprawiła nam możliwość uczestniczenia w akcji, PorozmawiajMy Proszę, którą współorganizowały dla bibliotek Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Fundacja Kocham Polskę. „Podstawą spotkania jest rozmowa. Tam, gdzie nie ma rozmowy, nie ma spotkań. Tam, gdzie nie ma spotkań, nie ma relacji. Gdzie nie ma relacji, nie ma rozwoju”. W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie przeprowadzono dwa spotkania w ramach tego projektu.

Kliknij, aby powiększyć6 listopada 2019 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie odbyło się spotkanie z pisarką, dziennikarką Katarzyną Enerlich pn. „Smaki Mazur” zorganizowane w ramach projektu „Biblioteka ze smakiem”. Przedsięwzięcia dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Partnerstwo dla książki.