Stronę stworzono ze środków finansowych otrzymanych
przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Barcin z Fundacji Orange
w ramach programu
BIBLIOTEKI Z INTERNETEM TP.


A A A

Fan klub Dariusza Rekosza

 • „Polonetta” wstąpiła w szeregi Fan Klubu Dariusza Rekosza

  Sobotnie  spotkanie Fan Klubu miało charakter wymiany zdań, na temat  napisanych książek przez Pana Dariusza Rekosza. Chęć wstąpienia do Fan Klubu DR wyraziła Paulina, która przyjęta została do jego grona jednogłośnie i nadano jej pseudonim Polonetta. Przypomnę, że członkiem Fan Klubu może zostać każdy kto interesuje się literaturą ,a tym bardziej książkami Dariusza Rekosza i złoży stosowny akces przystąpienia. Spotkania odbywają się  co najmniej raz na kwartał lub z własnej inicjatywy, jak jest taka potrzeba.

 • Co słychać ? w Fan Klubie Dariusza Rekosza

  Od momentu założenia Fan Klubu tj. od 2 kwietnia 2011 członkowie Fan Klubu Dariusza Rekosza spotykają się systematycznie. Dyskusja na spotkaniach przebiega nad: twórczością autora, sprawami organizacyjnymi w klubie tj. przyjęciem i podaniem do wiadomości Regulaminu Fan Klubu, przyjmowaniem kolejnych członków w  dn.27.07 .2011 przyjęto Magdę i Huberta .Dyskutowano również nad wyborem Kapituły i kronikarza.

 • REGULAMIN FAN KLUBU Dariusza Rekosza przy BPMiG w Barcinie

 • W TVL Barcin

  Bartłomiej Uszko – reporter Telewizji Lokalnej w Barcinie zrealizował 1 kwietnia 2011 materiał z mojego pobytu w tym mieście.

 • FC DR – prasa już wie!

  No i poszło dalej!

  Lokalna prasa już poinformowała o powołanym do życia w Barcinie FAN KLUBIE.

 • FC DR już działa!

  Niesamowita wieść dotarła do mnie z Barcina. Ta sympatyczna miejscowość znajduje się na południe od Bydgoszczy i na wschód od Żnina, a jej największym atutem jest BIBLIOTEKA, którą odwiedziłem w piątek 1.04.2011.

 • Oficjalny Fan Klub DR