Stronę stworzono ze środków finansowych otrzymanych
przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Barcin z Fundacji Orange
w ramach programu
BIBLIOTEKI Z INTERNETEM TP.


A A A

BPMiG Barcin

 • Spotkanie z Wojciechem Chmielarzem

  W ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki realizowanego we współpracy z Instytutem Książki, 18 kwietnia 2018 roku o godz. 17:00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie odbyło się spotkanie z pisarzem Wojciechem Chmielarzem. Wzięło w nim udział 28 osób.

 • Malownicze spotkanie z Magdaleną Kordel

  5 listopada 2014 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie odbyło się spotkanie z Magdaleną Kordel, autorką takich powieści jak: 48 tygodni, Uroczysko, Sezon na cuda, Wino z Malwiną, Okno z widokiem, Wymarzony dom, Wymarzony czas.

 • Jan Grzegorczyk w Barcinie

  2 czerwca 2011 roku o godz. 1800  w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy im. Jakuba Wojciechowskiego w Barcinie miało miejsce spotkanie z przeźmierowskim pisarzem - Janem Grzegorczykiem, twórcą znanego cyklu powieści o księdzu Groserze. Wieczór autorski odbył się w ramach Programu Dyskusyjne Kluby Książki realizowanego we współpracy z Instytutem Książki. Wzięło w nim udział 26 osób.
 • Barbara Rybałtowska w Barcinie

  15.09.2010 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbyło się w ramach realizacji projektu Dyskusyjne Kluby Książki spotkanie autorskie z Barbarą Rybałtowską, pisarką, autorką tekstów piosenek, monodramu ,,Próba u Poli Negri", aktorką, malarką. Artystka jest absolwentką filologii rosyjskiej na UW. Pracę artystyczną rozpoczynała w studenckich kabaretach. Występowała m.in. w Zespole Pieśni i Tańca "Mazowsze" i Teatrze Syrena.

 • WIECZÓR Z KATARZYNĄ ENERLICH

  W czwartek 16 grudnia 2010 r. o godz. 1600 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy im. Jakuba Wojciechowskiego w Barcinie odbyło się spotkanie autorskie zorganizowane
  w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki. Tym razem w murach barcińskiej książnicy gościła Katarzyna Enerlich – autorką „Prowincji pełnej marzeń”, „Prowincji pełnej gwiazd”, „Czasu w dom zaklętego” oraz „Kwiatu diabelskiej góry”.