Stronę stworzono ze środków finansowych otrzymanych
przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Barcin z Fundacji Orange
w ramach programu
BIBLIOTEKI Z INTERNETEM TP.


A A A
  • Alfy Każda z nas ma talent
    Alfy Każda z nas ma talent
  • Alfy Każda z nas ma talent
    Alfy Każda z nas ma talent

Alfy Każda z nas ma talent

Treść książki to historia młodej dziewczyny, odzwierciedlająca marzenia nastolatek. Każda z nich marzy o tym, aby być piękną młodą i utalentowaną dziewczyną, podziwianą przez wszystkich.
Są jednak określone twarde reguły gry w Super ekskluzywnej szkole dla najzdolniejszych dziewczyn. Każde złamanie zasad kończy się wydaleniem ze szkoły. Wszechobecność kamer kojarzy się dziewczynom z Klubu  z Big Brotherem, programem telewizyjnym masowo oglądanym kiedyś w Polsce.
Początek bez fascynacji – typowe amerykańskie nastolatki. Zmieniłam jednak zdanie ..mówią dziewczyny w dalszej części już nie jest tak kolorowo, nawet żal się robi Charlie, że warunki jej przyjęcia nie są związane z talentem. Shira nie zasługuje na miano dobrej kobiety. Warto jednak przeczytać książkę i dowiedzieć się jak z twardymi regułami zdaniem czytelniczek niesprawiedliwymi radziła sobie Charlie.
Czytelniczki z DKK w Barcinie polecają ją wszystkim, naprawdę warto przeczytać . Kolejne spotkanie ustalone zostało 5 marca, na którym omawiana będzie „Czarne czerwone – śmierć” H. Hassenműller
Autor:Moderator Ciesielska Stanisława

Komentarze